اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی

نکات و اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی

در مقاله پیش رو ، به بیان مهم ترین نکات و اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی ، پرداخته ایم ؛ چرا که سپری دوران نقاهت ابدومینوپلاستی ، با رعایت این نکات به راحتی انجام گرفته و همچنین از بروز عوارض ناشی از آن نیز جلوگیری می کند ؛ بنابراین ، در رعایت آن ها بسیار دقت کرده و به هیچ عنوان سهل انگاری نکنید.

اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی

  • اولین و مهم ترین اقدام پیش از عمل ابدومینوپلاستی ، انتخاب جراح بوده که نیازمند دقت بسیار است ؛ چرا که از جراح زیبایی شکم ، به عنوان تاثیر گذارترین عامل در نتیجه دریافتی از آن ، یاد می شود.
  • اقدامات قبل از ابدومینوپلاستیدر جلسه مشاوره با پزشک ، ایشان را از تمامی سوابق پزشکی خود ؛ از جمله سابقه ابتلا به بیماری های خاص ، حساسیت های دارویی و از این قبیل موارد آگاه نمایید.
  • در صورت تجویز دارو از سوی پزشک ، در مصرف به موقع و منظم آن ها بسیار دقت نمایید.
  • جراح ، به افراد خواستار انجام جراحی زیبایی شکم ، توصیه می کند از استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی از مدتی قبل از عمل ابدومینوپلاستی ، خودداری نمایند ؛ چرا که مصرف این موارد ، منجر به بروز اختلال در حین عمل می گردد ؛ همچنین بهتر است ، در معرض دود سیگار و قلیان نیز قرار نگیرید.
  • باید از مدتی پیش از عمل جراحی ابدومینوپلاستی ، از مصرف آدامس حاوی نیکوتین اجتناب نمایید.
  • مصرف برخی از داروهای گیاهی و شیمیایی ؛ از جمله آسپرین ، بروفن ، ویتامین E و از این قبیل موارد پیش از انجام عمل ابدومینوپلاستی منجر به افزایش احتمال خونریزی در حین جراحی می گردد ؛ بنابراین از مدتی پیش از جراحی زیبایی شکم ، از مصرف این موارد خودداری نمایید.
  • شب قبل از جراحی زیبایی شکم ، شام سبک میل کرده و از 8 ساعت قبل از آن ، از خوردن و آشامیدن اجتناب نمایید ؛ چرا که در روز عمل جراحی ابدومینوپلاستی ، باید ناشتا باشید.
  • حضور همراه در روز عمل جراحی ابدومینوپلاستی ، الزامی می باشد ؛ بنابراین از مراجعه تنهایی خودداری نمایید.

هزینه ابدومینوپلاستی

هزینه عمل جراحی ابدومینوپلاستی ، با توجه به موارد بسیار گوناگونی در هر فرد متغیر بوده و هزینه قطعی آن پس از معاینه توسط بیمار مشخص می گردد ؛ از این رو ، جهت کسب اطلاعات بیشتر به فوق تخصص جراحی پلاستیک ، مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر