بهترین جراح ژنیکوماستی

بهترین جراح ژنیکوماستی تهرانبهترین جراح ژنیکوماستی

دکتر عبدالرضا روئین تن ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ، بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران بوده و تجربیات و نمونه کارهای موفق بسیاری در این زمینه دارند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان می توانید به صفحه درباره دکتر سایت و اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

در علم پزشکی ، بزرگ شدن بافت پستان در مردان را ژنیکوماستی ، می نامند ؛ از دلایل بروز این اختلال ، می توانیم به مواردی همانند وراثت ، تغییرات هورمونی ، اثر برخی از داروها ، چاقی و غضروف های استفاده شده جابجا یا جذب می شوند ، اشاره کنیم.

ژنیکوماستی ، علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن اعتماد به نفس ، منجر به عدم توانایی انجام بسیاری از فعالیت های فیزیکی در مردان می گردد و از این رو می تواند مشکلات بسیاری برای آن ها به وجود آورد.

با انجام جراحی ژنیکوماستی ، می توان این اختلال را برطرف کرد ؛ اما دریافت نتایج مطلوب از این جراحی همانند سایر جراحی ها ، نیازمند مراجعه به پزشک ماهر و با تجربه می باشد ؛ چرا که نمی توان میزان تاثیر پزشک در نتیجه جراحی ژنیکوماستی ، را نادیده گرفت.

انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی :

در حین انتخاب جراح ژنیکوماستی خوب ، باید موارد بسیاری در نظر گرفته شود که در ذیل به آن ها اشاره شده است :

  • سوابق تحصیلی و کاری ایشان
  • مدت زمان فعالیت و تعداد جراحی های انجام شده
  • میزان رضایت سایر بیماران
  • بررسی نمونه کارهای ایشان
  • و از این قبیل موارد

هزینه جراحی ژنیکوماستی :

هزینه عمل جراحی ژنیکوماستی ، با توجه به پارامترهای گوناگونی در هر فرد متغیر است ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام این عمل جراحی ، گرفته و قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ؛ توصیه به مراجعه به فوق تخصص جراح پلاستیک ، می گردد.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر