جراحی بینی استخوانی

عمل جراحی بینی استخوانیجراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی : بینی استخوانی ، اصطلاحی است که به بینی هایی با ضخامت کم پوست اطلاق می شود ؛ در واقع ضخامت پوست ، تعیین می کند که بینی از نوع استخوانی ، گوشتی یا غضروفی است.

سایر ویژگی بینی های استخوانی ، عبارت است از : قوز یا برآمدگی ، غضروف محکم و پره های باریک.

علت بروز قوز بر روی بینی های استخوانی ، در اثر اصابت ضربه یا ژنتیک می باشد.

پوست بینی ، مهم ترین نقش را در نتیجه جراحی بینی دارد ، به همین علت است که گفته می شود بینی های استخوانی نسبت به سایر انواع بینی ، نتایج مطلوب تری را از عمل زیبایی بینی ، دریافت می کنند.

نحوه جراحی بینی استخوانی

به منظور انجام عمل بینی ، جراح بینی اقدام به ایجاد برش بر روی پوست کرده و به تیغه و ساختار بینی دسترسی پیدا می کند و سپس به منظور اصلاح ایرادات و برقراری توازن و هماهنگی در میان اعضا صورت ، بخشی از استخوان و غضروف های بینی را بر می دارد ؛ لازم به ذکر است در مواقعی نیاز به پیوند غضروف می باشد.

عمل بینی استخوانی با لیزر

در حال حاضر ، شاهد تبلیغات بسیاری در زمینه جراحی بینی با لیزر هستیم ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

لیزر ، در سایر حوزه های پزشکی بسیار پیشرفت داشته است ، اما پیشرفت آن به قدری نبوده که توانایی انجام جراحی بینی را داشته باشد ؛ چرا که در حین عمل بینی ، بر روی اصلاح استخوان و غضروف بینی تمرکز می شود ، که به هیچ عنوان با لیزر امکان پذیر نیست ؛ لازم به ذکر است تنها کاربرد لیزر در عمل بینی ، رفع جای اسکار ناشی از آن می باشد.

هزینه جراحی بینی استخوانی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، طبق پارامترهای گوناگونی در هر فرد متغیر می باشد ؛ از این رو به افراد متقاضی عمل زیبایی بینی ، که قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ، توصیه به مراجعه نزد فوق تخصص جراحی پلاستیک می گردد.

دکتر روئین تن فوق تخصص جراحی پلاستیک ، دارای نمونه کارهای بسیاری در زمینه جراحی زیبایی بینی می باشند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر