جراحی بینی شبیه به یک عکس

عمل جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس : در بسیاری از مواقع ، متقاضیان عمل زیبایی بینی با یک عکس به جراح پلاستیک بینی مراجعه کرده و خواستار آن هستند که فرم بینی شان پس از جراحی بینی ، شبیه به عکس مورد نظر شود ، در این رابطه باید ذکر شود که انجام این درخواست غیر ممکن است ؛ در ذیل در این رابطه بیشتر توضیح خواهیم داد.

پارامترهای بسیاری ، بر روی نتایج دریافتی از جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار هستند ، که برخی از مهم ترین آن ها عبارت اند از :جراحی بینی شبیه به یک عکس

  • آناتومی بینی
  • نوع بینی
  • تناسب چهره
  • و غیره

آناتومی بینی : آناتومی یا ساختار بینی هر فرد نسبت به سایر افراد ، متفاوت بوده و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد.

نوع بینی : همانطور که می دانید بینی تمامی افراد جامعه را به سه دسته بینی گوشتی ، استخوانی و نیمه غضروفی تقسیم می کنند ، که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاص خود می باشند ؛ برای نمونه بینی های گوشتی ، دارای پوست ضخیم و غضروف ضعیف هستند ؛ در حالی که بینی های استخوانی ، دارای پوست نازک ، استخوان و غضروف محکم می باشند.

تناسب چهره : مهم ترین نکته که منجر به افزایش زیبایی و جذابیت چهره می شود ، وجود تعادل و تناسب در میان اعضا صورت می باشد.

با توجه به مطالب فوق ، درمی یابیم که صورت ، بینی و سایر اعضا چهره هر یک از افراد منحصر به فرد بوده و ویژگی های خاص خود را دارند و علاوه بر آن ، موارد بسیاری بر روی نتیجه دریافتی از جراحی بینی تاثیر گذار است ، از این رو امکان انجام جراحی بینی شبیه به یک عکس ، وجود ندارد.

هزینه جراحی زیبایی بینی

به منظور تعیین هزینه نهایی عمل زیبایی بینی ، نیاز به انجام یک سری معاینات و هم چنین بررسی پارامترهای بسیاری می باشد ، از این رو افراد به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید به جراح پلاستیک بینی مراجعه نمایند.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر