جراحی بینی فانتزی

عمل جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی : در جوامع امروزی خصوصا در دهه اخیر ، رینوپلاستی ( جراحی بینی ) یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت ، بوده و که روزانه عده کثیری از افراد با اهداف متفاوت ، اقدام به انجام آن می کنند ؛ در میان این افراد بیشتر آن ها ، خواستار انجام عمل بینی فانتزی می باشند.

در ذیل در ارتباط با بینی فانتزی ، توضیح خواهیم داد.

جراحی بینی فانتزیجراحی بینی فانتزی

بینی فانتزی ، که در میان عموم مردم با نام بینی عروسکی نیز شناخته می شود ؛ یکی از مدل های عمل زیبایی بینی ، بوده که ویژگی های منحصر به فرد آن موجب تمایزش با سایر مدل های جراحی بینی شده است ؛ در ذیل به ویژگی های ظاهری بینی های فانتزی یا عروسکی ، اشاره شده است :   

  • اندازه و حفره های بسیار کوچک
  • دارای قوس از نمای نیم رخ
  • سربالا بودن نوک بینی

با توجه به ویژگی هایی که در فوق به آن ها اشاره شد ، باید گفت که جراحی بینی فانتزی ،  نیاز به دقت و ظرافت بسیاری دارد.

جراح بینی ، در حین انجام این جراحی زیبایی بر روی ایجاد تناسب بین بینی و سایر اعضا صورت تمرکز می کند ؛ چرا که وجود تعادل و هماهنگی در میان اعضا صورت ، موجب افزایش جذابیت چهره می گردد ؛ از این رو باید ذکر کرد افرادی که دارای صورت پهن و بزرگ می باشند ، کاندید مناسبی جهت این مدل از جراحی بینی نیستند.

علاوه بر آن متوجه شدیم که جراحی بینی فانتزی ، نیازمند اعمال تغییرات بسیار ظریف می باشد ؛ در حالی که در بینی های گوشتی ، به علت وجود پوست ضخیم اعمال اصلاحات بسیار ، امکان پذیر نبوده و جزئیات نیز قابل رویت نخواهند بود ؛ بنابراین افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند ، کاندید مناسبی جهت انجام عمل بینی عروسکی نیستند.

با توجه به مطالب فوق ، باید ذکر کرد که مناسب ترین افراد به منظور انجام عمل بینی فانتزی ، افرادی هستند که بینی آن ها در دسته بینی های استخوانی قرار می گیرد.

هزینه جراحی بینی فانتزی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، توسط جراح بینی پس از انجام معاینات مورد نیاز و بررسی پارامترهای بسیار مشخص می گردد ؛ از این رو به افرادی که در زمینه هزینه جراحی بینی ، سوال دارند ؛ توصیه به مراجعه نزد پزشک می گردد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر