جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی چیست ؟

جراحی بینی نیمه فانتزی : جراحی بینی ، با هدف اصلاح و بهبود فرم ظاهری بینی انجام می گیرد و موجب افزایش جذابیت چهره ، می گردد ؛ اکثر افراد زیباجو متقاضی عمل زیبایی بینی ، خواستار فرم بینی نیمه فانتزی می باشند ؛ در مقاله پیش رو ، به توضیح در ارتباط با بینی نیمه فانتزی خواهیم پرداخت.

فرم بینی نیمه فانتزی ، ترکیبی از بینی فانتزی و طبیعی می باشد ؛ در واقع بینی نیمه فانتزی ، در میان این دو قرار گرفته است.

 

جراحی بینی نیمه فانتزی

لازم به ذکر است ؛ فوق تخصص جراحی پلاستیک ، به منظور انجام عمل بینی نیمه فانتزی ؛ همانند جراحی بینی طبیعی ، اقدام به رفع ایرادات بینی می کند و در عین حال ، کمی قوس بر روی پشت بینی ایجاد کرده و نوک آن را نیز کمی سربالا می کند ؛ به همین علت ، گفته می شود فرم بینی نیمه فانتزی ، در میان بینی های طبیعی و فانتزی قرار گرفته است.

بارزترین تفاوت میان بینی های طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی ؛ در میزان فاصله موجود بین لب بالا و نوک می باشد ؛ این فاصله ، در بینی های نیمه فانتزی بین 95 الی 100 درجه است.

بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی ؟

همانطور که در ابتدا مقاله گفته شد ، تنها تفاوت میان بینی های نیمه فانتزی و طبیعی ، در فرم ظاهری آن ها می باشد و افراد با توجه به سلیقه شخصی خود تمایل به انجام جراحی بینی به یکی از این مدل ها دارند.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

دکتر عبدالرضا روئین تن ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ، جراح پلاستیک تهران ، سال ها در حال فعالیت در زمینه جراحی زیبایی بینی بوده و از این رو ، تجربه و مهارت بسیاری را در این زمینه کسب کرده و نمونه کارهای موفقی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر روئین تن فوق تخصص جراحی پلاستیک ، به صفحه گالری تصاویر و ویدیو سایت شان مراجعه نمایید.

 

 

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

هزینه نهایی جراحی بینی نیمه فانتزی ، پس از بررسی عوامل گوناگون و انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح پلاستیک بینی ، تعیین می گردد ؛ به همین علت ، هزینه عمل بینی در افراد ، متغیر بوده و اطلاع از هزینه قطعی آن ، نیازمند مراجعه به پزشک می باشد.

سخن آخر

افراد زیباجو خواهان جراحی زیبایی بینی ، باید این مسئله را نیز در نظر بگیرند که آیا مدل بینی نیمه فانتزی ، متناسب با چهره آن ها هست ؟ لازم به ذکر است ، این موضوع در جلسه مشاوره پیش از عمل ، توسط جراح پلاستیک بینی مورد بررسی قرار می گیرد.

افراد باید توجه نمایند که تبعیت از تصمیم جراح پلاستیک بینی ، آن ها را در راستای دریافت نتایج ایده آل و رضایت بخش از عمل زیبایی بینی یاری می کند ؛ بنابراین ، باید به نظر جراح معالج خود اعتماد کنند.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر