جراحی بینی گوشتی

عمل جراحی بینی گوشتیجراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی : جراحی بینی بدون محدودیت سن و جنس ، جزء عمل های زیبایی پرطرفدار می باشد که علاوه بر کوچک کردن اندازه بینی ، پهنا ، نیم رخ و ارتفاع بینی را نیز تغییر می دهد و در حالت کلی منجر به بهبود فرم ظاهری بینی می شود ؛ در این میان افرادی که دارای بینی گوشتی هستند ، نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در میان افراد جامعه ما ، این ذهنیت به وجود آمده که بینی های گوشتی نسبت به سایر بینی ها ، شانس کمتری جهت موفقیت در جراحی زیبایی بینی داشته و نتیجه دریافتی آن ها مطلوب نمی باشد ؛ علاوه بر این موضوع افراد تصور می کنند که بینی های گوشتی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از عمل زیبایی بینی ، به حالت اولیه خود باز می گردند.

در این باره باید ذکر شود که پوست ضخیم و غضروف ضعیف بینی های گوشتی ، جراحی زیبایی بینی را با محدودیت مواجه می کنند ؛ اما بینی های گوشتی نیز مزایای خود را داشته و با به کارگیری تکنیک های نوین و استاندارد می توان از بروز مشکلات گذشته جلوگیری کرد و بازگشت پذیری آن ها را به صفر رساند.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

با پیشرفت لیزر در حوزه پزشکی ، مطالب بسیاری در رابطه با جراحی زیبایی بینی با لیزر شنیده می شود ؛ در این باره باید ذکر شود به منظور انجام جراحی زیبایی بینی ، بر روی غضروف و استخوان های بینی تغییرات و اصلاحات مورد نیاز اعمال می شود ؛ در حالی که لیزر ، توانایی ایجاد تغییر بر روی استخوان و غضروف را ندارد ؛ بنابراین می توان گفت جراحی بینی با لیزر ، امکان پذیر نمی باشد.

از کاربرد لیزر در جراحی بینی ، تنها می توان به رفع اسکارهای ناشی از عمل بینی اشاره کرد.

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی ، پس از انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی مشخص می گردد ؛ بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

پاسخ

یک + نوزده =

Call Now Buttonتماس با دکتر