جراحی بینی گوشتی

عمل جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی : جراحی بینی بدون محدودیت سن و جنس ، جزء عمل های زیبایی پرطرفدار می باشد که علاوه بر کوچک کردن اندازه بینی ، پهنا ، نیم رخ و ارتفاع بینی را نیز تغییر می دهد و در حالت کلی ، منجر به بهبود فرم ظاهری بینی می شود ؛ در این میان افرادی که دارای بینی گوشتی هستند ، نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در میان افراد جامعه ما ، این ذهنیت به وجود آمده که بینی های گوشتی نسبت به سایر بینی ها ، شانس کمتری جهت موفقیت در جراحی زیبایی بینی داشته و نتیجه دریافتی آن ها مطلوب نمی باشد ؛ علاوه بر این موضوع افراد تصور می کنند که بینی های گوشتی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از عمل زیبایی بینی ، به حالت اولیه خود باز می گردند.

در این باره باید ذکر شود که پوست ضخیم و غضروف ضعیف بینی های گوشتی ، جراحی زیبایی بینی را با محدودیت مواجه می کنند ؛ اما بینی های گوشتی نیز مزایای خود را داشته و با به کارگیری تکنیک های نوین و استاندارد می توان از بروز مشکلات گذشته جلوگیری کرد و بازگشت پذیری آن ها را به صفر رساند.

 

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی با لیزر

با پیشرفت لیزر در حوزه پزشکی ، مطالب بسیاری در رابطه با جراحی زیبایی بینی با لیزر شنیده می شود ؛ در این باره باید ذکر شود به منظور انجام جراحی زیبایی بینی ، بر روی غضروف و استخوان های بینی تغییرات و اصلاحات مورد نیاز اعمال می شود ؛ در حالی که لیزر ، توانایی ایجاد تغییر بر روی استخوان و غضروف را ندارد ؛ بنابراین می توان گفت جراحی بینی با لیزر ، امکان پذیر نمی باشد.

از کاربرد لیزر در جراحی بینی ، تنها می توان به رفع اسکارهای ناشی از عمل بینی اشاره کرد.

آیا امکان برگشت فرم بینی های گوشتی پس از عمل بینی وجود دارد ؟

این مورد ؛ یکی از دغدغه های افرادی است که دارای بینی گوشتی می باشند ؛ در گذشته ، این مسئله مشکلی انکار ناپذیر بوده و هیچ تضمینی نیز بابت عدم برگشت پذیری بینی های گوشتی به فرم اولیه وجود نداشت ؛ اما در حال حاضر ، با به کارگیری تکنیک های نوین و استاندارد ، احتمال بروز این مشکل بسیار کاهش یافته و می توان گفت به صفر رسیده است ؛ بنابراین ، دیگر در این باره نگران نبوده و با خیال آسوده ، اقدام به انجام جراحی زیبایی بینی نمایید.

عوارض عمل بینی گوشتی چیست ؟

همانطور که در فوق گفته شد ؛ در حال حاضر ، به علت استفاده از تکنیک های نوین و استاندارد در حین جراحی زیبایی بینی ، احتمال بروز عوارض ناشی از آن بسیار کاهش یافته است ؛ با این حال ، همچنان با افرادی مواجه می شویم که در این باره بسیار نگران می باشند ؛ به آن ها توصیه می کنیم از آنجایی که عمل بینی ، جراحی ضروری نیست ؛ بدون عجله به دنبال جراح بینی بوده و یکی از بهترین ها را انتخاب کنند و پس از آن نیز با دقت تمامی توصیه و نکات ذکر شده توسط ایشان را رعایت نمایند ؛ بدین ترتیب ، دیگر شاهد بروز عوارض احتمالی جراحی بینی نخواهند بود.

در رابطه با تورم و کبودی ناشی از عمل زیبایی بینی نیز باید ذکر کرد ؛ این دو مورد از عوارض جزئی اجتناب ناپذیر جراحی بینی ، می باشند که جای هیچ گونه نگرانی ندارند ؛ چرا که ، به تدریج در طی مدت زمان کوتاهی برطرف خواهند شد ؛ لازم به ذکر است ، رعایت برخی از موارد موجب تسریع در بهبودی آن ها نیز می گردد.

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی ، پس از انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی مشخص می گردد ؛ بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر