لیفت صورت

جراحی لیفت صورت در تهران

جراحی لیفت صورت ، برای اصلاح شلی ، افتادگی و چروک های پوست انجام می گیرد ، تا باعث جوانسازی و زیبایی صورت شود .( فوق تخصص جراح پلاستیک )

از مشکلاتی که با انجام جراحی ليفت صورت ، برطرف می شوند ؛ می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

 • شل شدگی پوست صورت و گردن
 • چین و چروک های عمیق قسمت پایینی چشم ها
 • چین و چروک های نواحی امتداد بینی تا دهان
 • چربی های افتاده
 • و غیره

 

لیفت صورت

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه جراحی ليفت صورت ، در این باره می باشد که این روش ، سبب برطرف کردن پیری و جوانی پوست می شود و هیچ گونه تاثیری بر روی فرم صورت ندارد .

نتایج به دست آمده از لیفت صورت در افراد ، بسته به میزان مشکل و شل شدگی پوست آن ها متفاوت است و افراد جهت مشاهده نتایج نهایی آن ، باید چند هفته صبر کنند . در نهایت جراحی لیفت صورت ، سبب چندین سال جوان تر به نظر رسیدن افراد می شود .

بهترین جراح لیفت صورت

دکتر عبدالرضا روئین تن ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی ، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، یکی از بهترین ها در زمینه جراحی لیفت صورت هستند و موفقیت های بسیاری نیز در این زمینه دارند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان و مشاهده نمونه کارهای شان ، می توانید به صفحه درباره دکتر سایت و اینستاگرام شان مراجعه نماید .

از دیگر خدمات ایشان ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

 1. جراحی زیبایی بینی
 2. جراحی زیبایی سینه
 3. جراحی زیبایی شکم
 4. پیکرتراشی
 5. لیپوماتیک

 

 

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی که لیفت ابرو یا جوانسازی پیشانی نیز نامیده می شود ، یک روند جراحی برای بالا بردن ابروها می باشد ؛ لیفت پیشانی ، شکل ظاهری این بخش از صورت ، ابروها و ناحیه اطراف چشم ها را از طریق بالا کشیدن بافت نرم و پوست پیشانی و ابرو ، بهبود می بخشد.

شما می توانید لیفت پیشانی را در صورت داشتن ابروهای افتاده ، پایین یا نامتقارن ، بعنوان یک گزینه مناسب انتخاب کنید ؛ همچنین لیفت پیشانی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما از طریق ایجاد چهره ای جوان تر و جذاب تر ، می شود.

اگر لیفت پیشانی را به همراه جراحی پلک یا روندهای چندگانه انجام داده اید ، تورم و کبودی قابل ملاحظه ، مورد انتظار می باشد ؛ به شما توصیه می شود ، نگران نباشید ؛ زیرا این تورم به سرعت فروکش می کند.

هرگونه درد شدید یا ناتوانی در نگاه کردن به نور ، باید بلافاصله به پزشک اطلاع داده شود.

مراقبت های بعد از جراحی لیفت صورت

 • بی حسی و کاهش عملکرد در ناحیه تحت درمان ، تنها برای چند روز ماندگار خواهد بود.
 • پوست در ناحیه برش ، گاهی برای چند هفته ، بی حس بوده و احساس خارش می کنید. این حس ، بسیار رایج بوده و در ابتدا ، آزار دهنده می باشد ، ولی معمولاً بدون ایجاد هیچ مشکلی ، فروکش می نماید.
 • وقتی احساس کردید که می توانید به راحتی سر خود را حرکت دهید و دید تار ندارید و داروی مسکن مصرف نمی کنید ، می توانید رانندگی کنید.
 • برای دو هفته اول بعد از جراحی ، خم نشوید ، اجسام سنگین بلند نکنید و فعالیت های سنگین انجام ندهید.
 • پزشک بعد از ویزیت ، سطح افزایش فعالیت را برای شما معین می کند.
 • لطفاً به طور منظم در جلسات بعد شرکت کنید.

هزینه لیفت صورت

افرادی که قصد انجام ليفت صورت ، داشته و از هزینه آن اطلاع ندارند ؛ جهت آگاهی از هزینه آن ، باید به فوق تخصص جراح پلاستیک مراجعه نمایند .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر