پروتز گونه

عمل پروتز گونهپروتز گونه

پروتز گونه ، جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی صورت می باشد ؛ زیرا بسیاری از افراد گونه های برجسته را دوست دارند ، از این رو اقدام به انجام این جراحی می کنند ؛ بهتر است پـروتز گونه ، توسط جراح پلاستیک انجام گیرد.

گونه های برجسته ، را می توان جزء جذاب ترین خصوصیات چهره برشمرد ؛ بسیاری از افراد از بدو تولد دارای گونه های برجسته می باشند ؛ اما متاسفانه با افزایش سن ، برجستگی گونه ها به تدریج کاهش می یابد.

جراحی پـروتز گونه ، علاوه بر دوچندان کردن جذابیت گونه ها ، تاثیر به سزایی در زیبایی یک سوم میانی صورت دارد.

عمل پـروتز گونه چگونه انجام می شود ؟

در اکثر مواقع جهت انجام جراحی پـروتز گونه ، نیاز به بیهوشی خفیف یا بی حسی موضعی می باشد.

جراح پلاستیک ، به منظور کارگذاری پـروتز گونه ، برشی کوچک در داخل دهان در ناحیه ای که پروتز گونه باید در آنجا قرار گیرد ، ایجاد می کند و سپس عضلات و بافت نرم گونه را به سمت بالا کشیده و پروتز را دقیقا بر روی استخوان گونه قرار می دهد و در نهایت برش های ایجاد شده را بخیه می زند.

بخیه های ایجاد شده ، به گونه ای هستند که از جا به جا شدن پروتز جلوگیری کنند.

معمولا پس از اتمام جراحی پروتز گونه ، یک پوشش فشرده کننده صورت به نام گارنت توسط بیمار پوشیده شده و به ثابت ماندن پروتز کمک بسیاری می کند و علاوه بر آن تاثیر به سزایی نیز در کاهش تورم ناشی از عمل پـروتز گونه دارد.

هزینه جراحی پروتز گونه

جهت کسب اطلاعات در رابطه با هزینه عمل پروتز گونه ، باید به جراح پلاستیک مراجعه گردد ؛ چرا که هزینه آن در افراد با یکدیگر متغیر می باشد ، پزشک پس از انجام معاینات مورد نیاز ، هزینه پـروتز گونه را به شما اعلام می کند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر