پیکرتراشی

عمل پیکرتراشیپیکرتراشی

پیکرتراشی ، از روش هایی است که چربی های اضافی نواحی مختلف بدن را به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی با روش های مختلفی از بین می برد.

در حال حاضر اکثر افراد جامعه با اضافه وزن و چاقی های موضعی درگیراند ، از این رو روش پيکرتراشي ، در میان مردم محبوبیت بسیاری یافته و روز به روز به متقاضیان آن افزوده می شود.

تنها نکته ای که متقاضیان پيکرتراشي ، باید به آن توجه داشته باشند ؛ در این باره می باشد که تنها افرادی کاندید مناسبی جهت انجام پيکرتراشي هستند ، که از انجام دیگر روش های لاغری همچون ورزش ، رژیم غذایی و از این قبیل موارد نتایج مطلوبی را دریافت نکرده باشند.

در حالت کلی می توان گفت تمامی روش های لاغری موضعی همچون لیپوماتیک ، لیپوساکشن و غیره زیر مجموعه ای از پيکرتراشي می باشند.

عوارض پيکرتراشي چیست ؟

پیکرتراشی ، روشی ایمن جهت دستیابی به تناسب اندام بوده و در صورتی که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک زبده و چیره دست انجام گیرد ؛ هیچ گونه مشکلی بیماران را تهدید نمی کند ؛ اما در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی از قبیل درد شدید ، عدم تقارن ، عفونت ، بی حسی ، سوختگی پوست و غیره وجود دارد ؛ بنابراین جهت جلوگیری از بروز عوارض احتمالی در انتخاب پزشک بسیار دقت نمایید.

نظرات مردم درباره پیکر تراشی

افرادی که به منظور لاغری موضعی ، عمل پیکرتراشی انجام داده اند ؛ می توانند در ادامه ، پاسخ برخی سوالات پرتکرار در ارتباط با پیکرتراشی را ملاحظه نمایند :

آیا پیکرتراشی دردناک است ؟

آستانه تحمل درد در افراد متغیر می باشد ؛ اما در حالت کلی در حال انجام این روش به دلیل بهره وری از بی حسی موضعی ، بیمار دردی را احساس نمی کند ؛ در دوران نقاهت عمل نیز با مصرف مسکن پس از اجازه از پزشک معالج ، درد ناشی از آن برطرف می شود.

آیا دریافت نتایج مطلوب از پیکرتراشی امکان پذیر است ؟

بله ، اکثر افرادی که روش پیکرتراشی را به منظور لاغری موضعی انجام داده اند ، نتایج مطلوبی از آن دریافت کرده و به تناسب اندام رسیده اند .

آیا امکان بازگشت نتایج پیکرتراشی وجود دارد ؟

خیر ، در روش پیکرتراشی تمامی سلول های چربی ناحیه تحت درمان از بین می روند ، بنابراین در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب و داشتن فعالیت بدنی ، نتیجه عمل ماندگار بوده و بازنخواهد گشت.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر